Naša spoločnosť FULLPROFI s.r.o. v spolupráci s iDry SK s.r.o. Vám ponúka jedinečnú novinku na slovenskom trhu:

PURE - prírodná čistička vzduchu

Teraz si môžete dopriať čistý vzduch u Vás doma po dobu až 2 rokov!

TiO2 (Oxid titaničiťý) vôbec nie je škodlivý pre ľudí ani pre zvieratá. V prírode sa vyskytuje vo viacerých formách a modifikáciách. Ide o látku, ktorá neškodí zdraviu a bežne sa využíva v rôznych oblastiach každodenného života. Je obsiahnutý v kozmetických prípravkoch, používa sa v potravinárskom priemysle, v maliarstve, v dentálnej oblasti, zdravotníctve, či pre jeho sterilizačné vlastnosti, aj v interiérových zariadeniach.

Pôsobením ultrafialového svetla na oxid titaničitý sa aktivuje fotokatalická reakcia, ktorá okrem iných pozitívnych vlastností sa vyznačuje i antibakteriálnym účinkom. Počas reakcie svetla a titan-dioxidu sa uvoľňujú záporne nabité častice – ióny, ktoré zabraňujú tvorenie baktérií v mieste, ktoré prišlo do styku s TiO2 (Oxid titaničitý) alebo ho obsahuje.

Čo všetko dokáže?

- odstraňuje takmer všetky zápachy, či už pachy po varení, tabakový zápach, zápachy z prchavých látok (VOC, formaldehyd, lepidlá, tonery…), športových priestorov, až po rôzne pachy po zvieratách,

- odstráni mimo iných aj zápach po cigaretovom dyme,

- je vhodný a veľmi učinný pre ľudí s alergiami a astmou, kedže eliminuje veľké množstvo alergénnych látok,

- po očistení a nástreku na stenách vznikne ochranná vrstva zabraňujúca tvorbe pliesní,

- osvetlená plocha ošetrená s PURE účinne likviduje baktérie a vírusy. Vďaka tomu sa dá znížiť chorobnosť nielen v predškolských a školských zariadeniach, ale aj v úradoch, bankách, sociálnych zariadeniach, hromadnej doprave, kanceláriách a v ďalších rôznych priestoroch .